Palatinum uvádí

Udělejte si analýzu prodejního nebo manažerského týmu.

Udělejte si analýzu prodejního nebo manažerského týmu.

Zde je k dispozici jednoduchý nástroj pro manažery, kteří hledají, v čem zlepšit svoje týmy. Můžete si snadno udělat pět různých analýz a zjistit silné stránky vašich týmů. I jejich prostory pro zlepšení. V nich se většinou skrývá část obratů a zisků, které můžete od zákazníků pro svou společnost získat navíc.

Vyplňte nám své údaje a my Vám do 24 hodin pošleme unikátní link na videa, které nikde jinde nenajdete. Ve videích se dozvíte jakým způsobem provedete kvalitní analýzu a zároveň si můžete i ohodnotit klíčové oblasti, které zajišťují budoucí úspěch vašich týmů.

Domluvte si s námi konzultaci zdarma. Rádi s vámi společně projdeme výsledky. A jako odborníci vám rádi pomůžeme, co s tím. A v jakém pořadí.

Udělejte si analýzu prodejního nebo management týmu.Zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení dle platných obchodních podmínek. Dále potvrzujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili a že s nimi souhlasíte. Zpracování osobních údajů se řídí dle platných právních nařízení o zpracování osobních informací v souvislosti s dodržováním ustanovení o GDPR.Domluv si virtuální konzultaci zdarma

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

ConsultantLibor Počta

Coach

Domluv si koučování

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

ConsultantPavlína Křížová

Trainer, Mediator

Zdeněk Randa

Trainer

Libor Počta

Coach

Michal Zaňka

CoachIvan Chocholouš

CoachKontaktujte nás

Zavolejte: 776 289 200
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00)

Email: info@palatinumcampus.cz
Web: www.palatinum.cz

Kancelář: Holubova 1
Praha, 150 00, Česká republika

Vaš zpráva byla odeslána.