Palatinum uvádí

Jak motivovat a upgradovat manažery 40+? – Oxfordské koučování pro skupinu i jednotlivce

Jak motivovat a upgradovat manažery 40+? – Oxfordské koučování pro skupinu i jednotlivce

Každý z nás máme ve firmě manažery, kterým je 40 let nebo 40 plus. Dělají manažery už 10-15 let. Mají obrovské produktové znalosti, znalosti o firmě, spoustu zkušeností. Ale taky už jsou trošku opotřebovaní, trošku běží v rutině a někdy jsou i dost vyčerpaní.

Co s nimi? Vyměnit je za nové? Sice s novou energií, ale zase je všechno učit? Nebo si je nechat? Ale jak hezky refreshovat/restartovat? Aby využili to, co znají, ještě mnohem víc a „vydrželi“ nám dalších 10 let?

Pokud byste rádi cestu dvě, existuje moc hezký a funkční způsob. Jedná se o 3letý sebezkušenostní výcvik, který se jmenuje Oxfordské koučování pro skupinu i jednotlivce. Ano, opravdu je vyvinutý Universitou v Oxfordu. Během tří let si manažeři projdou třemi úrovněmi rozvoje:

  • 1. ročník - Management
  • 2. ročník - Strategie
  • 3. ročník - Rozvoj zdrojů

Mohou pracovat na tématech, která je zajímají a zároveň, která i prospějí firmě. Pracují individuálně s kouči, skupinově na workshopech, své práce prezentují a na konci výcviku je obhajují před managementem. Stejně jako je tomu na Universitě v Oxfordu – stejná metoda práce. A díky ní si spoustu věcí uvědomí, najdou novou motivaci, novou energii a velmi se zlepší ve způsobu řízení svěřené oblasti. Opravdu se nám podařilo touto metodou hodně manažerů zrestartovat, ať to byli ředitelé poboček, regionů, B-1.

Reference můžeme na vyžádání doložit. Pokud máte zájem a pokud chcete něco takového slyšet a zvážit, jsme Vám k dispozici. Napište nám, domluvte si s námi konzultaci. Společně, zdarma, prodiskutujeme, co se dá pro vaše manažery 40+ všechno udělat, aby mohli být dlouhodobě úspěšní. Třeba od nás najdete zajímavou inspiraci.

Pokud se chcete o programu přečíst více, navštivte náš eshop.

Jak se efektivně naučit motivovat manažery 40+?Zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení dle platných obchodních podmínek. Dále potvrzujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili a že s nimi souhlasíte. Zpracování osobních údajů se řídí dle platných právních nařízení o zpracování osobních informací v souvislosti s dodržováním ustanovení o GDPR.Domluv si virtuální konzultaci zdarma

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Domluv si koučování

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Libor Počta

CoachPavel Lukeš

Coach

Ivan Chocholouš

CoachKontaktujte nás

Zavolejte: 777 470 092
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00)

Email: info@palatinumcampus.cz
Web: www.palatinum.cz

Kancelář: Holubova 1
Praha, 150 00, Česká republika

Vaš zpráva byla odeslána.