Palatinum uvádí

Jak opravit výkon neplnícího prodejního týmu?

Jak opravit výkon neplnícího prodejního týmu?

Máte tým, který neplní výsledky? Nebo nemá dostatečně splněno jedno z kritérií, např. ziskovost? Nebo nezískává nové zákazníky/akvizice? Případně se nevěnuje klíčovým zákazníkům a raději chodí za menšími zákazníky? Prostě potřebujete svůj obchodní tým opravit?

My jsme v plném slova smyslu jejich „servis“. Něco jako servis pro auta. Když auto nejede, jak má, přivezte ho k nám. My jej napojíme na analytiku. A zjistíme, jaká je příčina toho, že nejezdí, jak má, co je potřeba opravit a pokud budete chtít, i vám jej opravíme.

Vyplňte nám své údaje a my vám do 24 hodin pošleme link přímo do analýzy, kde zjistíte nejčastější oblasti, ve kterých prodejní týmy servisujeme.

Napište nám, domluvte si s námi konzultaci. Společně, zdarma, prodiskutujeme, co se dá pro vaše lidi všechno udělat, aby uspěli. Třeba od nás najdete zajímavou inspiraci.

Jak opravit výkon neplnícího prodejního týmu?Zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení dle platných obchodních podmínek. Dále potvrzujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili a že s nimi souhlasíte. Zpracování osobních údajů se řídí dle platných právních nařízení o zpracování osobních informací v souvislosti s dodržováním ustanovení o GDPR.Domluv si virtuální konzultaci zdarma

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

Project Manager

Libor Počta

Coach

Domluv si koučování

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

Project ManagerZdeněk Randa

Trainer

Pavel Lukeš

CoachKontaktujte nás

Zavolejte: 777 470 092
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00)

Email: info@palatinumcampus.cz
Web: www.palatinum.cz

Kancelář: Holubova 1
Praha, 150 00, Česká republika

Vaš zpráva byla odeslána.