Palatinum uvádí

Jak upgradovat prodejní tým na vyšší úroveň?

Jak upgradovat prodejní tým na vyšší úroveň?

Pokud máte obchodní tým jako my, čas od času do něj potřebujete pustit novou krev, novou energii, refreshovat ho, něco nového mu dát. Na to je potřeba tzv. upgrade týmu. A my jsme pro Vás připravili některé možnosti, některé novinky, které když tým naučíte (a hodí se pro vaši prodejní situaci), tak to váš tým úplně nakopne. Uvidí obchod/prodej z jiné perspektivy, najde nové příležitosti.

Pokud něco takového hledáte - vyplňte nám své údaje a my vám do 24 hodin pošleme link, kde si můžete přečíst nejčastější oblasti, které jsou vám k dispozici pro nakopnutí / upgrade vašeho obchodního týmu.

Napište nám, domluvte si s námi konzultaci. Společně, zdarma, prodiskutujeme, co se dá pro vaše lidi všechno udělat, aby uspěli. Třeba od nás najdete zajímavou inspiraci.

Jak spolehlivě opravit výkon svého sales týmu?Zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení dle platných obchodních podmínek. Dále potvrzujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili a že s nimi souhlasíte. Zpracování osobních údajů se řídí dle platných právních nařízení o zpracování osobních informací v souvislosti s dodržováním ustanovení o GDPR.Domluv si virtuální konzultaci zdarma

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

Project ManagerLibor Počta

Coach

Domluv si koučování

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

Project ManagerZdeněk Randa

Trainer

Libor Počta

Coach

Pavel Lukeš

CoachKontaktujte nás

Zavolejte: 777 470 092
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00)

Email: info@palatinumcampus.cz
Web: www.palatinum.cz

Kancelář: Holubova 1
Praha, 150 00, Česká republika

Vaš zpráva byla odeslána.