Palatinum uvádí

Jak zvýšit výkon manažerského týmu?

Jak zvýšit výkon manažerského týmu?

Pokud řídíte manažery - možná si přemýšlíte, jak zvýšit jejich výkon a jak zároveň snížit jejich zatížení. Ať už jsou to manažeři prodeje nebo manažeři jakého jiného oddělení.

Existuje způsob, jak výkon zvyšovat a zároveň u toho snižovat jejich zatížení. Můžeme vám pomoci z manažerů „verze 1.0“ udělat manažery „verze 2.0“. Rozvojem jejich soft skills, rozvojem jejich uvědomění, používáním různých technik a jiných scénářů. Pomůžeme vám zmapovat jejich příležitosti pro zlepšování, které je nyní brzdí. Pomůžeme Vám doporučit zajímavé certifikace nebo cílený, seniorní, rozvoj. A tím do firmy, oddělení dostat novou energii, další motivaci a díky tomu výrazně vyšší výkon.

Pokud něco takového hledáte - vyplňte nám své údaje a my vám do 24 hodin pošleme link, kde si můžete přečíst nejčastější oblasti, které jsou vám k dispozici pro zvýšení výkonu manažerů.

Napište nám, domluvte si s námi konzultaci. Společně, zdarma, prodiskutujeme, co se dá pro vaše lidi všechno udělat, aby uspěli. Jak jim pomoci, jak je zrestartovat a upgradovat. Třeba od nás najdete zajímavou inspiraci.

Jak zvýšit výkon manažerského týmu a tedy celé firmy?Zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení dle platných obchodních podmínek. Dále potvrzujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili a že s nimi souhlasíte. Zpracování osobních údajů se řídí dle platných právních nařízení o zpracování osobních informací v souvislosti s dodržováním ustanovení o GDPR.Domluv si virtuální konzultaci zdarma

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Domluv si koučování

Pavel Procházka

Chief Executive Officer

Tamara Šindelářová

Chief Operations Officer

Martin Rejmíš

Project Manager

Karel Jodas

Project ManagerLibor Počta

Coach

Pavel Lukeš

Coach

Ivan Chocholouš

CoachKontaktujte nás

Zavolejte: 777 470 092
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00)

Email: info@palatinumcampus.cz
Web: www.palatinum.cz

Kancelář: Holubova 1
Praha, 150 00, Česká republika

Vaš zpráva byla odeslána.